Aby w pełni korzystać z możliwości serwisu należy się najpierw Zarejestrować/Zalogować

Etykieta Czatu

ETYKIETA CZATU DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU:

Informacje ogólne:

Serwis BitMarket24 wyróżnia między innymi funkcja czatu. Jest to unikatowe narzędzie umożliwiające komunikację pomiędzy naszymi użytkownikami, wymianę ciekawych informacji, wspólną edukację i ogólną integrację wszystkich zainteresowanych tematem kryptowalut. Doceniamy udział i czynny wkład naszych użytkowników w rozwój tego środowiska na naszej stronie. O ile staramy się być bardzo otwarci na wszelkiego rodzaju tematy i staramy się nie ingerować w Wasze dyskusje, o tyle musimy określić pewne zasady, aby utrzymać porządek i przyjazne środowisko dla wszystkich użytkowników naszego serwisu.

Pozwalamy na rozmowy na wszelkie tematy na naszym czacie. Nie cenzurujemy wypowiedzi użytkowników chyba, że łamią niniejszą etykietę czatu. Pozwalamy również na rozmowy i wymianę informacji na temat serwisów konkurencyjnych, polskich czy zagranicznych. Prosimy jednak o zrozumienie i powstrzymanie się od bezpośredniego reklamowania serwisów konkurencyjnych na naszym czacie. Nasz czat służy do rozwoju społeczności i wymiany informacji, a nie do reklamy innych usług lub serwisów. Wszystkie takie przypadki będą karane banem tymczasowym lub nawet permanentnym. Szanujmy się nawzajem i traktujmy tak jakbyśmy chcieli, aby nas traktowano.

Zalecamy ostrożność z otwieraniem linków podawanych na czacie, ponieważ mogą przekierowywać na strony zawierające złośliwe oprogramowanie lub treści obraźliwe. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody związane z informacjami podanymi na czacie. Oświadczamy, że wypowiedzi użytkowników są wyłącznie ich własnymi opiniami. Zastrzegamy sobie prawo do banowania każdego użytkownika wg. własnej oceny. Ban dotyczy tylko czatu, a nie całego serwisu.

Jakie zachowania nadużyciem:

  1. Przeklinanie lub obrażanie innych użytkowników czatu
  2. Wklejanie linków referencyjnych (tzw. ref linków)
  3. Reklamowanie innych serwisów na czacie, w szczególności serwisów o złej lub podejrzanej reputacji (piramid finansowych lub serwisów obiecujących wysoki zysk w krótkim czasie, itp.)  
  4. Podawanie danych osobowych (adresów email, numerów telefonu, itp.)
  5. Podawanie adresów portfeli
  6. Podawanie linków do innych czatów lub list prywatnych

Powyższe zachowania prosimy zgłaszać jako nadużycie. Zgłaszanie nadużyć pozwala nam na utrzymywanie przyjaznego środowiska czatu dla wszystkich użytkowników.

Jakie zachowania nie są nadużyciem, których prosimy nie zgłaszać:

Prosimy nie zgłaszać innych użytkowników tylko dla tego, że mają odmienne opinie. Każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania o ile nie obraża swoimi wypowiedziami innych użytkowników, lub nie używa wulgaryzmów. Prosimy więc o powstrzymywanie się od pochopnego zgłaszania innych użytkowników chyba, że łamią zasady niniejszej etykiety.