Aby w pełni korzystać z możliwości serwisu należy się najpierw Zarejestrować/Zalogować

Newsy

Na tej stronie znajdziesz informacje dotyczące najświeższych informacji związanych z serwisem BitMarket24.pl

Będziemy informować o wszelkich zmianach na giełdzie, dodatkowych funkcjach, bądź planowanych usprawnianiach.

O wszystkich newsach będziemy także pisać na stronie głównej w formie powiadomień.

Zakończenie działalności giełdy

2019.02.05 12:21

W związku z wpisaniem BitMarket24 na listę ostrzeżeń publicznych i związane z tym odcięcie giełdy przez instytucje bankowe od tradycyjnego systemu finansowego, zarząd BM24 LTD podjął decyzję o zakończeniu działalności giełdy. 

Giełda zakończy swoją działalność w dniu 19 lutego 2019 roku o godzinie 24:00:00. 

Zwracamy się z prośbą do Użytkowników giełdy o wypłacanie przechowywanych na giełdzie kryptowalut, a także o wypłacanie środków pieniężnych przeznaczonych na zakup lub uzyskanych ze sprzedaży kryptowalut najpóźniej do 19 lutego 2019 roku. Po tym terminie wszystkie środki zostaną zwrócone na ostatni rachunek bankowy, z którego przyszły.

Jednocześnie dziękujemy za zaufanie i dotychczasową współpracę. 

Z poważaniem,
Zarząd BM24 LTD

Oświadczenie

2019.01.22 15:14

W nawiązaniu do komunikatu Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego o wpisaniu Bitmarket24 sp. z o.o. oraz BM24 Ltd z siedzibą w Londynie na listę ostrzeżeń publicznych informujemy, że nie podzielamy stanowiska Urzędu odnośnie zarzucanych nam działań. BitMarket24 zawsze prowadził działalność w sposób rzetelny i bezpieczny.

Jesteśmy przekonani, że działalność serwisu jest zgodna z przepisami prawa i zdeterminowani do udowodnienia tych twierdzeń przed właściwymi organami.

 

Pozdrawiamy,
Zespół BitMarket24.pl

Komunikat związany ze zbliżającym się forkiem Bitcoin Cash

2018.11.14 12:45

Pragniemy poinformować, że w związku ze zbliżającym się podziałem łańcucha Bitcoin Cash, oraz w przypadku powstania i utrzymania się nowej kryptowaluty wszyscy użytkownicy posiadający środki Bitcoin Cash na naszej giełdzie otrzymają dodatkowe saldo nowopowstałej waluty wyliczone automatycznie w momencie podziału łańcucha, tj. o godzinie 17:40 dnia 15-11-2018. Saldo nowej waluty zostanie wyliczone zgodnie ze stanem posiadanych środków Bitcoin Cash w momencie podziału łańcucha.

W zawiązku ze zbliżającym się podziałem wszelkie wpłaty i wypłaty Bitcoin Cash zostaną wstrzymane w dniu 15-11-2018 o godzinie 12:00 na co najmniej 24 godziny. O przywróceniu wpłat i wypłat Bitcoin Cash poinformujemy w kolejnym komunikacie.

Na chwilę przed powstaniem podziału nastąpi krótka przerwa techniczna służąca naliczeniu stanu sald użytkowników nowopowstałej waluty.

Możliwości wpłat i wypłat nowopowstałej waluty zostanie udostępniona dopiero po powstaniu i utrzymaniu się nowej kryptowaluty, oraz zakończeniu prac programistycznych. Rozważona zostanie także możliwość uruchomienia rynku nowej kryptowaluty. 

Ze względu na wciąż rozwojowy charakter nowopowstającej kryptowaluty zastrzegamy sobie prawo do dowolnych zmian decyzji związanych z udostępnieniem, oraz wspieraniem nowej kryptowaluty.

Pozdrawiamy,
Zespół BitMarket24.pl

ZMIANA OPERATORA SERWISU BITMARKET24

2018.04.09 13:57

Informujemy, że w dniu 30.03.2018 doszło do zmiany operatora Serwisu BitMarket24. Dalsze korzystanie z Serwisu będzie możliwe po zawarciu umowy z nowym operatorem Serwisu. Szczegółowe informacje na temat zmiany operatora Serwisu oraz dalszych kroków, które należy w związku z tym podjąć znajdują się na stronie z komunikatem.

 

Pozdrawiamy,

Zespół BitMarket24.pl

Informacja o zmianie regulaminu

2018.02.06 21:30

Bitmarket24.pl uznaje za priorytet prowadzenie działalności zgodnie z przepisami prawa. Bezpieczeństwo środków naszych użytkowników, sprawne funkcjonowanie serwisu, oraz transparentność prowadzonej działalności stanowią podstawę działalności Bitmarket24.

W związku z wpisaniem przez Komisję Nadzoru Finansowego niektórych giełd kryptowalut prowadzących działalność w Polsce na listę ostrzeżeń publicznych, postanowiliśmy dostosować naszą działalność do standardów oczekiwanych przez KNF. W związku z tym wprowadziliśmy zmiany do Regulaminu - zmieniony został zapis §6 pkt 3.

Zgodnie ze zmienionym Regulaminem, wszystkie środki wpłacone w tradycyjnych walutach, powinny zostać przeznaczone w całości na zakup kryptowalut. Natomiast środki uzyskane ze sprzedaży kryptowalut powinny zostać niezwłocznie wypłacane na indywidualne rachunki bankowe użytkowników.

Zalecenie to dotyczy jedynie środków w tradycyjnych walutach i nie dotyczy kryptowalut.

Jednocześnie informujemy, że podjęliśmy prace nad wdrożeniem rozwiązań, które będą dawały użytkownikom pełną funkcjonalność przy jednoczesnym spełnieniu standardów i interpretacji przepisów prawa wyrażonych przez Komisję Nadzoru Finansowego i inne organy władz państwowych.

Z poważaniem,

Zespół BitMarket24.pl

Nowe adresy zasileń Bitcoin i Litecoin

2018.01.26 06:32

Pragniemy poinformować, iż adresy zasileń Bitcoin i Litecoin uległy zmianie.

Od tej pory każdy użytkownik posiada nowy adres zasileń BTC i LTC zgodny z technologią SegWit.

Wpłaty na stare adresy BTC i LTC będą tymczasowo akceptowane, jednak prosimy o wykonywanie nowych wpłat wyłącznie na nowe adresy podane w zakładce ZASILENIE KONTA.

Informacje dotyczące starych adresów BTC i LTC:

 • Zasilenia BTC i LTC wykonane na stare adresy będą księgowane na bieżąco do 1 lutego 2018 roku.
 • Po tym okresie (do 28 lutego 2018) wszystkie wpłaty wykonane na stare adresy będą księgowane na koncie użytkownika tylko jeden raz dziennie.
 • Od 1 marca 2018 roku wpłaty na stare adresy BTC i LTC nie będą już przyjmowane

Pozdrawiamy,
Zespół BitMarket24.pl

Wpłaty i wypłaty Bitcoin Gold (BTG) są już dostępne na BitMarket24.pl

2017.11.21 16:46

Miło nam poinformować, iż wpłaty i wypłaty Bitcoin Gold (BTG) są już dostępne na BitMarket24.pl!

Ilość wymaganych potwierdzeń do zaksięgowanie wpłaty Bitcoin Gold (BTG) wynosi aktualnie 6.

 

Dodatkowo, ilość wymaganych potwierdzeń do zaksięgowania wpłaty Bitcoin Cash (BCC) została zmniejszona do 3.

Pozdrawiamy,

Zespół BitMarket24.pl

Uruchomienie rynku Bitcoin Gold na BitMarket24.pl

2017.11.13 13:17

Miło nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym (13-11-2017) o godzinie 18:00 na BitMarket24.pl zostanie uruchomiony pierwszy w Polsce rynek Bitcoin Gold - BTG/PLN

Wpłaty i wypłaty Bitcoin Gold zostaną udostępnione w późniejszym terminie, o którym poinformujemy w kolejnych komunikatach.

Serdecznie zachęcamy do handlu i życzymy udanych transakcji.

Pozdrawiamy,
Zespół BitMarket24.pl

Informacje na temat przyczyny braku dostępności serwisu

2017.11.09 13:19

W dniu 2017-11-09 wystąpiły problemy w dostępności naszego serwisu.

Pragniemy poinformować, iż przerwa w dostępności naszego serwisu powstała w wyniku awarii zasilania w data center największego dostawcy usług serwerowych w Europie i dotknęła dużą część stron internetowych na całym świecie.

 

Więcej o awarii można przeczytać między innymi na stronach bankier.pl, oraz tvn24.pl

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Awaria-OVH-Brak-dostepu-do-setek-stron-internetowych-7554679.html

http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/globalna-awaria-serwerow-ovh,788659.html

 

W związku z powstałymi problemami w dostępności naszego serwisu, informujemy, iż do końca dnia 2017-11-09 będzie obowiązywał całkowity brak prowizji od transakcji.

Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Pozdrawiamy,
Zespół BitMarket24.pl

Komunikat związany ze zbliżającym się forkiem Bitcoin Gold

2017.10.23 18:24

Pragniemy poinformować, iż w związku ze zbliżającym się podziałem Bitcoina na tzw. Bitcoin Gold wszyscy użytkownicy posiadający środki Bitcoin na naszej giełdzie otrzymają dodatkowe saldo Bitcoin Gold wyliczone automatycznie w momencie podziału łańcucha. Saldo nowej waluty zostanie wyliczone zgodnie ze stanem posiadanych środków Bitcoin w momencie podziału łańcucha.

Naliczenie stanu środków Bitcoin Gold nastąpi w momencie wykopania bloku Bitcoin numer 491407. Czas powstania podziału szacowany jest na godziny poranne 24-10-2017. Przybliżony czas można śledzić na stronie: https://www.crypto-news.net/bitcoin-gold-btg-hard-fork-countdown-clock/

W momencie powstania podziału nastąpi krótka przerwa techniczna służąca naliczeniu stanu sald użytkowników nowopowstałej waluty Bitcoin Gold. Dodatkowo na około 1 godzinę przed wykopaniem bloku nr. 491407, oraz na co najmniej 3 godziny po jego wykopaniu zostaną wstrzymane wpłaty i wypłaty Bitcoin.

Ponieważ klient Bitcoin Gold jest wciąż w fazie rozwoju, zarówno rynek, jak i możliwość wpłat i wypłat nowopowstałej waluty zostanie udostępniona najwcześniej po terminie 1-11-2017. Dokładna data wprowadzenia nowego rynku, oraz możliwości wpłat i wypłat Bitcoin Gold zostanie określona po udostępnieniu przez twórców oficjalnego oprogramowania tej waluty, oraz sprawdzeniu go pod względem stabilności i bezpieczeństwa.

Ze względu na wciąż rozwojowy charakter Bitcoin Gold zastrzegamy sobie prawo do dowolnych zmian decyzji związanych z udostępnieniem, oraz wspieraniem tej nowej kryptowaluty.

Pozdrawiamy,
Zespół BitMarket24.pl

Komunikat związany z aktywacją SegWit w sieci Bitcoin 1 sierpnia 2017

2017.07.27 17:52

W związku z planowaną aktywacją technologii SegWit w sieci Bitcoin w terminie 1 sierpnia 2017, pragniemy poinformować, iż wszystkie zgromadzone środki na BitMarket24.pl są bezpieczne i serwis nasz jest w pełni przygotowany na zbliżające się zmiany.

W celu zapewnienia płynnego przejścia na technologię SegWit, księgowanie wpłat i zlecanie wypłat Bitcoin zostanie tymczasowo wstrzymane 31 lipca 2017 od godziny 12:00 na minimum 48 godzin. Wpłaty i wypłaty LTC i PLN nie będą w żaden sposób ograniczone. Dodatkowo wszystkie rynki (także BTC) będą w tym okresie aktywne.

Ze względu na możliwość wystąpienia podziału łańcucha Bitcoin na dwie waluty, po jego wystąpieniu, poza aktualnie posiadanymi środkami BTC, użytkownikom zostanie udostępnione także saldo nowopowstałej waluty. Wypłata nowopowstałej waluty będzie możliwa po zakończeniu prac programistycznych. Rozważymy także wprowadzenia osobnego rynku dedykowanego dla nowej waluty.

Będziemy Państwa informować na bieżąco o kolejnych etapach opisanych prac.

Pozdrawiamy,
Zespół BitMarket24.pl

Niedostępność rachunku wpłat w mBanku

2017.07.19 14:56

Informujemy, iż od dnia 19.07.2017 rachunek wpłat w mBanku będzie niedostępny. Aktualnie wszystkie wpłaty prosimy kierować na nasz rachunek w Alior Bank.

Z przykrością informujemy, iż mBank rezygnuje ze współpracy z serwisami kryptowalutowymi. Rezygnacja prowadzenia rachunków przez mBank na rzecz serwisów kryptowalutowych nie dotyczy wyłącznie naszej giełdy, a całego środowiska kryptowalutowego w Polsce.

Miło nam jednak poinformować, iż w najbliższych dniach, poza naszym aktualnym rachunkiem Alior Bank, udostępnimy Wam rachunki wpłat także w nowych bankach.

Zgodnie z dotychczasową funkcjonalnością naszej giełdy, czyli bezprowizyjnego i szybkiego księgowania wpłat, przelewy dokonywane na nowe rachunki bankowe będą również księgowane całodobowo, oraz w weekendy i święta do 15 minut od dokonania przelewu.

Pozdrawiamy,
Zespół BitMarket24.pl

Nowe opcje bezpieczeństwa w BitMarket24.pl

2017.06.14 19:19

Miło nam poinformować, iż na giełdę BitMarket24.pl wprowadzone zostały nowe opcje bezpieczeństwa dostępne dla naszych użytkowników.

Dodana została opcja aktywacji kodów Google Authenticator, która zwiększa bezpieczeństwo środków na koncie użytkownika.

 

Dzięki Google Authenticator możesz właczyć:

 • logowanie wymagające podania kodu Google Authenticator
 • edycję danych wymagającą podania kodu Google Authenticator
 • wypłatę środków wymagającą podania kodu Google Authenticator

Alternatywnie dostępna jest także możliwość włączenia weryfikacji logowania za pomocą kodu SMS.

 

Dodatkowo wprowadzona została opcja ograniczenia wypłat środków tylko do adresów z książki adresowej:

 • Po aktywacji tej opcji możliwe będzie wykonanie wypłat wyłącznie na adresy zapisane wcześniej w książce adresowej.

 

Zachęcamy naszych użytkowników do włączenia nowego typu zabezpieczeń dostępnych w profilu użytkownika.

Pozdrawiamy,
Zespół BitMarket24.pl

Przyspieszamy księgowanie wpłat Bitcoin i Litecoin!

2016.09.30 19:35

Przyspieszamy księgowanie wpłat Bitcoin i Litecoin!

Od teraz wszystkie wpłaty BTC i LTC księgowane są już po 1 potwierdzeniu w sieci.

Zmianie uległa także tabela Opłat i Limitów.

 

Pozdrawiamy,

Zespół BitMarket24.pl

Pozdrawiamy,
Zespół BitMarket24.pl
Otwieramy dla Was nową przestrzeń do handlu kryptowalutami, oraz do wymiany poglądów na temat sytuacji na rynku za pomocą wbudowanego w giełdę czatu.

Poza główną funkcjonalnością skupiliśmy się na intuicyjnym działaniu, przyjaznym interfejsie użytkownika, oraz łatwością wykonywania transakcji.

Aktualnie giełda nie pobiera prowizji od transakcji na rynku.

Zapraszamy do rejestracji na BitMarket24: https://bitmarket24.pl
Pragniemy poinformować wszystkich klientów mBanku, iż akceptujemy teraz także ekspresowe przelewy zlecone bezpośrednio z tego banku.

Umożliwi to np. wykonanie weryfikacji konta PLN w 5-15 minut, bez konieczności czekania na zaksięgowanie normalnego przelewu.
przelewy

BitMarket24.pl wprowadza najniższe prowizje w Polsce!

2016.08.01 15:22

Miło nam poinformować, iż wprowadzamy najniższe prowizje w Polsce, oraz rozróżnienie ofert na typ Maker i Taker.

Oznacza to, iż wystawiając ofertę na rynku (tzw. Maker) Twoja prowizja będzie trzykrotnie niższa od ofert wykonywanych z miejsca (tzw. Taker).

Prowizje Maker zaczynają się u nas od 0,14%, a kończą nawet na 0%, w zależności od wygenerowanego obrotu w ciągu 30 dni - są to aktualnie najniższe stawki w Polsce.

Dzięki temu rozwiązaniu, rozbudowanemu API, oraz głębokiemu rynkowi jaki oferuje BitMarket24.pl, możesz handlować z zyskiem, nawet przy niedużych zmianach kursu.

 

 

 

 

Ponadto:

 • Nie pobieramy żadnych opłat za wypłaty środków PLN, BTC i LTC.
 • Oferujemy automatyczne księgowanie wpłat bankowych 24 godziny na dobę, 7 dni tygodniu, do 15 minut dla 5 najpopularniejszych banków w kraju.
 • Jako jedyna giełda w Polsce posiadamy wpłaty ekspresowe DotPay, które umożliwiają szybką wpłatę z dowolnego banku, a także wpłaty gotówkowe poprzez sklepy Żabka i Freshmarket.

 

Zobacz nową tabelę prowizji: https://bitmarket24.pl/oplaty-i-limity.html

 

Pozdrawiamy,

Zespół BitMarket24.pl

Pozdrawiamy,
Zespół BitMarket24.pl
Otwieramy dla Was nową przestrzeń do handlu kryptowalutami, oraz do wymiany poglądów na temat sytuacji na rynku za pomocą wbudowanego w giełdę czatu.

Poza główną funkcjonalnością skupiliśmy się na intuicyjnym działaniu, przyjaznym interfejsie użytkownika, oraz łatwością wykonywania transakcji.

Aktualnie giełda nie pobiera prowizji od transakcji na rynku.

Zapraszamy do rejestracji na BitMarket24: https://bitmarket24.pl
Pragniemy poinformować wszystkich klientów mBanku, iż akceptujemy teraz także ekspresowe przelewy zlecone bezpośrednio z tego banku.

Umożliwi to np. wykonanie weryfikacji konta PLN w 5-15 minut, bez konieczności czekania na zaksięgowanie normalnego przelewu.
przelewy

Wesołych Świąt i szczęśliwego 2016 roku! Brak prowizji do końca roku!

2015.12.24 16:10

 

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i udanych transakcji w 2016 roku życzy BitMarket24.pl

Naszym świątecznym prezentem dla Was jest całkowity BRAK PROWIZJI OD TRANSAKCJI DO KOŃCA 2015 ROKU!

 

Pozdrawiamy,

Zespół BitMarket24.pl

Księgowanie wpłat PLN do 15 minut!

2015.09.09 17:25

Miło nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym BitMarket24.pl, jako jedyna giełda w Polsce, wprowadza księgowanie wpłat bankowych 24 godziny na dobę, 7 dni tygodniu, do 15 minut, dla 4 najpopularniejszych banków w kraju.

Od tej pory wykonując zwykły przelew z banku PKO BP, mBank, Alior Bank, oraz T-Mobile możesz mieć pewność, że bez względu na porę dnia, czy dzień tygodnia Twoje środki zostaną zaksięgowane na giełdzie, bez pobierania żadnej prowizji do 15 minut od zlecenia Twojej wpłaty!

Prowadzimy rozmowy z kolejnymi bankami, dlatego możecie spodziewać się, iż lista dostępnych rachunków bankowych z szybkim księgowaniem powiększy się w przyszłości.

Pozdrawiamy,
Zespół BitMarket24.pl

Wpłaty ekspresowe i gotówkowe powracają do BitMarket24.pl

2015.08.17 14:52

W dniu dzisiejszym (17.08.2015) wprowadzone zostają ponownie wpłaty ekspresowe, oraz gotówkowe PLN.

Dzięki wpłatom ekspresowym nie musisz dłużej czekać na zaksięgowanie przelewu - wpłata zostanie dodana do Twojego konta natychmiast po jej wykonaniu.

Aktualnie jesteśmy jedyną giełdą kryptowalutową w Polsce oferującą możliwość natychmiastowej wpłaty środków PLN, oraz wpłat gotówkowych za pomocą Żabki i FreshMarket.

Z wpłat gotówkowych w Żabce i FreshMarket można skorzystać w sieci ponad 4 000 sklepów i punktów handlowych zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Dodatkowo uruchomiliśmy także możliwość wpłat za pomocą przekazu pocztowego/bankowego.

Pozdrawiamy,
Zespół BitMarket24.pl

Książka adresowa

2015.07.23 14:33

W przeciągu ostatniego tygodnia wprowadziliśmy do serwisu kilka poprawek ułatwiających przede wszystkim dokonywanie szybkich wypłat środków PLN, BTC i LTC.

Największą zmianą jest wprowadzenie edytowalnej książki adresowej.

Od tej pory użytkownicy mogą zdefiniować często używane adresy PLN, BTC i LTC i przypisać im swoje nazwy, tak by w przyszłości mogli dokonywać szybkich i pewnych wypłat, bez konieczności sprawdzania, czy wpisany adres jest poprawny.

Przy okazji dodania książki adresowej wprowadziliśmy także możliwość wysłania środków na dowolny adres podany bezpośrednio w zakładce WYPŁATA ŚRODKÓW. W momencie wpisania adresu istniejącego już w książce adresowej zostanie automatycznie przypisana do niego przypisana wcześniej nazwa.

Zastała także przebudowana zakładka HISTORIA SALDA, tak aby użytkownik miał podgląd na jakie adresy dokonywane były wypłaty, wraz z nazwą z książki adresowej. Nazwa ta jest podawana również w mailu z linkiem do potwierdzania wypłaty.

Już niedługo szykujemy dla Was kolejne dobre wiadomości.

Pozdrawiamy,
BitMarket24.pl

Szybsze wypłaty BTC

2015.07.09 15:05

W dniu wczorajszym (08.07.2015) jako jedyni na Polskim rynku wprowadziliśmy szybsze wypłaty BTC z większym priorytetem w sieci Bitcoin.

Jest to możliwe dzięki zwiększeniu wewnętrznej opłaty za wypłaty Bitcoin z 0,0001 BTC do 0,0006 BTC. Jest to wewnętrzna opłata giełdy za wykonywanie przelewów BTC i ponosi ją wyłącznie nasz serwis.

Tak jak wcześniej, wypłata kryptowalut z naszej giełdy dla wszystkich użytkowników odbywa się bez żadnych prowizji.

Aktualnie jesteśmy jedyną giełdą na Polskim rynku nie pobierającą żadnych prowizji za wypłaty BTC i LTC, a w tym momencie także z największą prędkością ich wykonywania.

Decyzja ta była spowodowana między innymi poprzez aktualnie trwający spam-atak na światową sieć Bitcoin, opisany między innymi w tym artykule: http://bitcoin.pl/wiadomosci/techniczne/958-spam-atak-na-siec-bitcoin-zwieksz-prowizje-za-transakcje

W przyszłym tygodniu szykujemy dla Was kolejne dobre wiadomości.

Pozdrawiamy,
BitMarket24.pl

Wpłaty gotówkowe w BitMarket24.pl

2015.06.10 14:11

Od teraz w BitMarket24.pl można dokonywać wpłat gotówkowych w sklepach Żabka i FreshMarket. Z usługi można korzystać w sieci ponad 4 000 sklepów i punktów handlowych zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Dodatkowo uruchomiliśmy także możliwość wpłat za pomocą przekazu pocztowego.

Dzięki nowym sposobom wpłat, zasilisz swoje konto na giełdzie szybko i wygodnie w ponad 10 000 miejsc w całej Polsce.

Już niedługo na naszej giełdzie pojawią się kolejne formy płatności.

Pozdrawiamy,

Zespół BitMarket24.pl

API Transakcyjne

2015.06.01 18:32

Miło nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym API transakcyjne zostaje oficjalnie uruchomione na giełdzie BitMarket24.pl

Dzięki API transakcyjnemu można między innymi:

 • - pobrać informację o stanie swojego konta,
 • - pobrać historię swoich transakcji,
 • - zdalnie składać i modyfikować zlecenia,
 • - używać zautomatyzowanych skryptów transakcyjnych (tzw. botów transakcyjnych),
 • - spiąć swoje konto z zewnętrznymi aplikacjami

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do przetestowania go w akcji. Jednocześnie prosimy śmiało zgłaszać wszelkie uwagi i propozycje odnośnie jego działania.

Już wkrótce w serwisie pojawi się wiele kolejnych zmian i udogodnień.

 

Dokumentacja API Transakcyjnego znajduje się pod tym linkiem: https://bitmarket24.pl/apidocs/

Pozdrawiamy,

Zespół BitMarket24.pl

Zmiany na BitMarket24.pl

2015.02.27 19:16

Serwis BitMarket24.pl istnieje na polskim rynku Bitcoin już pół roku, wciąż zyskując popularność, oraz zaufanie użytkowników.

Jako jedyna giełda w Polsce oferuje darmowe wpłaty, oraz wypłaty środków PLN, BTC i LTC, a do tej pory także całkowity brak prowizji od transakcji przeprowadzanych na giełdzie.

Dodatkowo jako jedyni na Polskim rynku posiadamy wbudowany czat umożliwiający bezpośredni kontakt użytkowników na giełdzie, dyskusje na temat aktualnych trendów, dzielenie się najnowszymi informacjami, czy wskazówkami, jednocześnie oferujący szybki kontakt z obsługą serwisu, zarazem zwiększając transparentność całej giełdy. Wierzymy, iż posiadanie tego wyjątkowego aspektu socjalnego sprzyja budowaniu zaufania, oraz więzi pomiędzy serwisem, a użytkownikami.

Pragnąc stale podnosić poziom giełdy BitMarket24.pl w dniu 2 marca 2015 o godzinie 12:00 w południe nasza giełda rozpocznie pobieranie prowizji od transakcji przeprowadzanych na rynku zgodnie ze stawkami przedstawionymi w Tabeli Opłat i Limitów: https://bitmarket24.pl/oplaty-i-limity.html

Wielkość prowizji będzie zależna od obrotu wygenerowanego na koncie użytkownika w ciągu ostatnich 30 dni.

Wszystkie wpłaty, oraz wypłaty środków PLN, BTC i LTC nadal pozostaną darmowe.

Wprowadzenie prowizji od transakcji na giełdzie pozwoli nam rozwijać się w znacznie szybszym tempie niż dotychczas, dlatego już wkrótce możecie spodziewać pojawienia się wielu nowych funkcji w serwisie.

Dziękujemy wszystkim dotychczasowym użytkownikom za zaufanie, oraz wszelkie zgłaszane pomysły i sugestie, których stale słuchamy. Już wkrótce wiele z nich zostanie wprowadzona do serwisu.

Zapraszamy do zapoznania się z nową Tabelą Opłat i Limitów, oraz życzymy Wam samych udanych transakcji na giełdzie.

Pozdrawiamy,
Zespół BitMarket24.pl

Zmiana operatora zasileń, oraz tabeli opłat i limitów

2015.02.09 13:02

W dniu dzisiejszym zmieniony zostaje operator zasileń ekspresowych. Przy  okazji tej zmiany zostaną wprowadzone także korzystne dla użytkowników  modyfikacje w Tabeli Opłat i Limitów.

 

Nowy operator wpłat ekspresowych oferuje dwie opcje zasileń konta:

   
 • Zasilenie przyśpieszone. Ten rodzaj zasilenia pozostaje wciąż darmowy (stawka 0%). Przelew ten jest realizowany wewnątrz tego samego banku, bądź tej samej grupy bankowej. Czas realizacji może się wahać pomiędzy kilkoma minutami, a jednym dniem roboczym w zależności od banku użytkownika.
 •  
 • Zasilenie ekspresowe. Stawka wynosi 1%. Przelew ten jest realizowany natychmiast. Ekspresowa forma zasilenia konta jest dostępną 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 

Wprowadzając powyższe zmiany do zasileń ekspresowych, wprowadzamy także  następujące zmiany do Tabeli Opłat i Limitów:

   
 • Zwykła wypłata PLN jest od tej pory darmowa.
 •  
 • Wypłata BTC jest od tej pory darmowa.
 •  
 • Wypłata LTC jest od tej pory darmowa.

 

Aktualnie jesteśmy jedyną giełdą kryptowalut w Polsce, która nie pobiera zarówno żadnych opłat za transakcje na giełdzie, jak i opłat za wpłaty i wypłaty środków PLN, BTC i LTC.


Pozdrawiamy, 

Zespół BitMarket24.pl

Świąteczne poprawki wraz z życzeniami

2014.12.23 18:12

Chcielibyśmy poinformować Was o wprowadzonych ostatnio modyfikacjach na BitMarket24.pl

Wprowadzaliśmy przede wszystkim dużo poprawek przyspieszających prędkość działania serwisu, zwiększających jego responsywność i zużycie pamięci.

Przy okazji chcielibyśmy życzyć Wam od całego zespołu BitMarket24.pl wesołych Świąt Bożego Narodzenia i udanych transakcji w nadchodzącym 2015 roku!

 

 

 

Z widocznych poprawek wprowadziliśmy między innymi następujące elementy:

 • Rozdzieliliśmy w menu Zasilenia i Wypłaty na poszczególne waluty
 • Umieściliśmy linki do zasileń i wypłat bezpośrednio w profilu użytkownika
 • W Historii Salda, oraz szablonach email dodaliśmy linki umożliwiające podgląd wykonanych zasileń i wypłat BTC/LTC w poszczególnych sieciach za pomocą niezależnych serwisów blockchain.info, oraz litecoin.net
 • Wprowadziliśmy widok 3 miesięcy w wykresie
 • Dodaliśmy organicznie ilości wprowadzanych znaków do czatu z widocznym komunikatem
 • Wersja komórkowa otrzymała niezależnie duża ilość poprawek znacznie ułatwiających korzystanie z serwisu na urządzeniach mobilnych.

 

Pozdrawiamy,

Zespół BitMarket24.pl

Nowy wykres z wolumenem!

2014.11.11 14:52
Chcielibyśmy poinformować Was o wprowadzonych ostatnio modyfikacjach na BitMarket24.pl

Najbardziej widoczną ze zmian jest poprawiony wykres pokazujący wolumen w interwałach czasowych. Jest to tak na prawdę baza na jeszcze większe zmiany w niedalekiej przyszłości.

Dodaliśmy również wiele licznych, drobniejszych poprawek i modyfikacji w tym między innymi wyświetlanie liczby zalogowanych użytkowników, wyświetlanie godzin na czacie, poprawki w API publicznym, poprawki w wersji komórkowej i wiele innych.

Dziękujemy wszystkim użytkownikom za zgłaszanie pomysłów i opinii - są one bardzo pomocne.

 

Zapraszamy do rejestracji!

Pozdrawiamy,
Zespół BitMarket24.pl

100 like'ów na Facebooku

2014.10.14 15:57

Dziękujemy wszystkim za pierwsze 100 like'ów na Facebooku!

Minęło niespełna 2 tygodnie od oficjalnego startu, dlatego liczba ta cieszy nas tym bardziej iż pokazuje, że BitMarket24.pl szybko zyskuje na popularności.

Podchodzimy bardzo poważnie do rynku kryptowalut, dlatego chcemy zaoferować nie tylko rozbudowane i intuicyjne narzędzia do handlu kryptowalutami, ale także miejsce wymiany poglądów i informacji, oraz opinii na temat trendów, dzięki wbudowanemu czacie na naszej stronie.

Życzymy Wam wszystkim udanych transakcji i zapraszamy do rejestracji.

 

Pozdrawiamy,

Zespół BitMarket24.pl

informacji

Akceptacja przelewów ekspresowych z mBanku

2014.10.09 15:31

Pragniemy poinformować wszystkich klientów mBanku, iż akceptujemy teraz także przelewy ekspresowe zlecone bezpośrednio z tego banku.

Umożliwi to np. wykonanie weryfikacji konta PLN w 5-15 minut, bez konieczności czekania na zaksięgowanie normalnego przelewu.

Pozdrawiamy,
Zespół BitMarket24.pl

Pozdrawiamy,
Zespół BitMarket24.pl
Otwieramy dla Was nową przestrzeń do handlu kryptowalutami, oraz do wymiany poglądów na temat sytuacji na rynku za pomocą wbudowanego w giełdę czatu.

Poza główną funkcjonalnością skupiliśmy się na intuicyjnym działaniu, przyjaznym interfejsie użytkownika, oraz łatwością wykonywania transakcji.

Aktualnie giełda nie pobiera prowizji od transakcji na rynku.

Zapraszamy do rejestracji na BitMarket24: https://bitmarket24.pl
Pragniemy poinformować wszystkich klientów mBanku, iż akceptujemy teraz także ekspresowe przelewy zlecone bezpośrednio z tego banku.

Umożliwi to np. wykonanie weryfikacji konta PLN w 5-15 minut, bez konieczności czekania na zaksięgowanie normalnego przelewu.
przelewy

Jednorazowa zmiana nazwy użytkownika

2014.10.03 12:51

Chcielibyśmy poinformować wszystkich użytkowników, którzy zarejestrowali się w naszym serwisie podczas trwania Open Bety, iż oferujemy jednorazową możliwość zmiany nick-a dla danego maila do dnia 12.10.2014. Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

Oferujemy taką możliwość, ponieważ rozumiemy, iż część użytkowników mogła stworzyć tymczasową nazwę konta wyłącznie do testów serwisu, jednocześnie przypisując ją do swojego głównego adresu mailowego, przez co pozostali z nickiem, z którego mogą nie być teraz zadowoleni.

Przypominamy, że nazwa konta użytkownika jest widoczna na czacie.

 

Pozdrawiamy,

Zespół BitMarket24.pl

Wielkie otwarcie BitMarket24.pl

2014.10.01 15:52

Otwieramy dla Was nową przestrzeń do handlu kryptowalutami, oraz do wymiany poglądów na temat sytuacji na rynku za pomocą wbudowanego w giełdę czatu.

Poza główną funkcjonalnością skupiliśmy się na intuicyjnym działaniu, przyjaznym interfejsie użytkownika, oraz łatwością wykonywania transakcji.

Aktualnie giełda nie pobiera prowizji od transakcji na rynku.

Zapraszamy do rejestracji!

Pozdrawiamy,
Zespół BitMarket24.pl

Pozdrawiamy,
Zespół BitMarket24.pl
X
Pozdrawiamy,
Zespół BitMarket24.pl
Otwieramy dla Was nową przestrzeń do handlu kryptowalutami, oraz do wymiany poglądów na temat sytuacji na rynku za pomocą wbudowanego w giełdę czatu.

Poza główną funkcjonalnością skupiliśmy się na intuicyjnym działaniu, przyjaznym interfejsie użytkownika, oraz łatwością wykonywania transakcji.

Aktualnie giełda nie pobiera prowizji od transakcji na rynku.

Zapraszamy do rejestracji na BitMarket24: https://bitmarket24.pl

Zabezpieczenie przed Heartbleed, oraz zapis na listę mailingową

2014.04.14 21:17

Chcielibyśmy poinformować Was, iż oficjalny start serwisu nastąpi już niedługo!

Jeżeli jesteście zainteresowani otrzymaniem powiadomienia na maila odnośnie ogłoszenia oficjalnego startu strony, prosimy o zapisanie się na naszą listę mailingową, którą znajdziecie pod tym linkiem: https://bitmarket24.pl/?nrlsk_trigger=6200

Dodatkowo chcielibyśmy poinformować, iż jesteśmy jednym z nielicznych serwisów, Polskich jak i zagranicznych, który zareagował natychmiast na problem z OpenSSL zwany potocznie Heartbleed.

Tak jak wspominaliśmy już wielokrotnie, bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem i podchodzimy do niego bardzo poważnie.

Zapraszamy do zapisów na listę mailingową: https://bitmarket24.pl/?nrlsk_trigger=6200

 

Pozdrawiamy,
Zespół BitMarket24.pl

Dodatkowe usprawnienia, w tym rozróżnienia dużych i małych ofert

2014.04.02 23:42

Pragniemy podzielić się z Wami informacjami na temat ostatnich prac związanych z giełdą BitMarket24.pl

Przez ostatnie 2 tygodnie pracowaliśmy intensywnie nad usprawnieniami, zabezpieczeniami, oraz funkcjonalnością naszego serwisu.

Dzięki życzliwej pomocy użytkowników wykryto kilka drobnych błędów w wyświetlaniu niektórych elementów na stronie, oraz kilku uchybień, które zostały już poprawione.

Wprowadziliśmy również dodatkowe zabezpieczenia w samym kodzie strony. Dalsze zabezpieczenia są w trakcie przygotowań i będą systematycznie dodawane - bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem!

 

 

Chcielibyśmy pochwalić się również nową funkcjonalnością na rynku, która powinna w czytelniejszy sposób oddać jego obraz:

 • Wszelkie ściany w wystawionych ofertach będą przedstawione pogrubioną czcionką, by w czytelny sposób zwrócić na nie uwagę.
 • Wszystkie oferty znajdujące się poniżej pewnego pułapu będą przedstawione rozjaśnioną czcionką, co pomoże wszystkim użytkownikom na prostą identyfikację drobnych ofert, nie wnoszących wiele do rynku.
 • Poziom ścian będzie regulowany w zależności od trendów giełdy.

Dziękujemy za Wasze dotychczasowe wsparcie i zachęcamy wszystkich do dalszych testów i komentarzy na temat BitMarket24.pl
 
Pozdrawiamy,
Zespół BitMarket24.pl

Dziękujemy za Wasze dotychczasowe wsparcie i zachęcamy wszystkich do dalszych testów i komentarzy na temat BitMarket24.pl
 
Pozdrawiamy,
 
Zespół BitMarket24.pl

Wielkie Beta Testy nowej giełdy Bitcoin i Litecoin

2014.03.17 16:43

Zapraszamy na beta testy nowej, rozbudowanej giełdy BTC i LTC - ruszamy już wkrótce.

BitMarket24 jest odpowiedzią na oczekiwania wielu polskich użytkowników - rozbudowane narzędzia do operacji na giełdzie z jednoczesnym zachowaniem przejrzystości i łatwości obsługi.

Wielu chciało waluty PLN na zagranicznej i niezwykle funkcjonalnej giełdzie BTC-e - my sprowadziliśmy ich funkcjonalność na polski rynek, dodając przy tym najlepsze rozwiązania z innych serwisów, oraz swoje własne.

Obecnie strona znajduje się w fazie otwartych testów Beta. Zapraszamy do założenia konta i bezpiecznego testowania naszego serwisu z użyciem dostępnych wirtualnych środków.

Zachęcamy wszystkich do zgłaszania wszelkich problemów, sugestii i pomysłów poprzez narzędzia dostępne na stronie - zielona ikona z prawej krawędzi strony, lub zakładka kontakt.

Nie chcemy stać w miejscu, dlatego czekamy na Wasze wsparcie i pomysły. Postaramy się zrobić wszystko, aby stać się najlepszym narzędziem do wymiany krypto-walut na Polskim rynku.

Zespół BitMarket24